72-420 Dziwnówek, ul. Kamieńska 4

609 732 512 paweldruzd@gmail.com
<p>blebleble</p>

Amerykańskie maszyny do lodów

AUTOMATY DO LODÓW

Maszyny do lodów świderków

Maszyny Nowe

oferta

Wynajem maszyn

z opcją wykupu

SERWIS

i warsztat

Części zamienne

Electro Freeze

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się dostarczaniem najlepszych na rynku automatów do lodów twardych, kręconych zwanych też świderkami lub amerykańskimi. Nasze maszyny są zbudowane na bazie maszyn marki Electro Freeze, jest to sprzęt o najwyższej wydajności na rynku i przystosowany do najcięższej pracy. Szczycimy się tym że nasz sprzęt jest używany w najbardziej topowych lokalizacjach w kraju: mola w Międzyzdrojach, Kołobrzegu i Sopocie. Deptaki na całym półwyspie Helskim, Łebie. Z racji lokalizacji bazy firmy w Dziwnówku pas nadmorski Międzyzdroje – Darłówko jest zdominowany przez nasz sprzęt. Historia powstania firmy sięga 1970 roku kiedy założyciel firmy Eugeniusz Druzd założył pierwszą lodziarnię i wytwórnię lodów rzemieślniczych. Z nastaniem ery lodów świderków także wprowadziliśmy je do naszej oferty i zderzyliśmy się z masą problemów technicznych i kompletnym brakiem profesjonalnego serwisu. W związku z tą sytuacją rozpoczeliśmy sami znajdywać rozwiązania dla naszych problemów i pierwsze modyfikacje maszyn, następnym krokiem był import maszyn i części z USA i dostosowanie ich do potrzeb własnych i naszego rynku.

Zebrane przez lata doświadczenia zaowocowały stworzeniem:

Sprzedaży

najlepiej zrobionych maszyn do lodów świderków przystosowanych do prawdziwego nadmorskiego ruchu.

Wypożyczalni maszyn

posiadamy w granicach 100 własnych maszyn do lodów świderków i włoskich. Mamy także Granitory wyłącznie firmy SPM – I PRO. A także maszyny do bitej śmietany.

Profesjonalnego Serwisu

Posiadamy dwa w pełni wyposażone samochody serwisowe i czterech serwisantów, dla naszych klientów gwarantujemy serwis w 48h.

Sklepu

z oryginalnymi i produkowanymi przez nas częściami do maszyn Electro Freeze.

Services