Kamień Pomorski, ul Jagiełły 2

Serwis

Drodzy klienci, w tym dziale będziemy chcieli Wam przybliżyć temat konserwacji sprzętu komputerowego oraz pomóc w wysyłce uszkodzonego sprzętu do serwisu.
Konserwacja:
Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że znacząca część uszkodzeń komputerów powstaje na skutek zabrudzenia kurzem i nikotyną. Wynika to z faktu, iż komputer posiada wentylatory, które działają jak mały odkurzacz – wciągają kurz, który osadza się na podzespołach. Konserwacja powinna być robiona średnio dwa, trzy razy w roku! Nasza firma zajmuje się fachowo i kompleksowo konserwacją komputerów i nooteboków.
Niewłaściwa konserwacja:
niejednokrotnie spotkaliśmy się z uszkodzeniami kart graficznych i płyt głównych w wyniku czyszczenia komputera odkurzaczem. Plastikowe koncówki zbierają ładunki statyczne i powodują przepięcia. Komputery powinno się wydmuchać sprężonym powietrzem bez wilgoci
Wysylka sprzętu do serwisu
Większość sprzętu posiada gwarancję producenta zwaną „DOOR TO DOOR”, czyli „OD DRZWI DO DRZWI”.
Po zgłoszeniu sprzętu w danym serwisie konsultant wytłumaczy całą procedurę. Wysyłka w większości przypadków jest na koszt producenta. Jeżeli Państwo sobie nie poradzą zapraszamy do naszego sklepu – MY POMOŻEMY!